آموزش سوار شدن اسکوتر برقی

همانطور که در توضیحات قبل گفته شد اسکوتر برقی با دو ژیروسکوپ در دو طرف دستگاه هدایت شما را به موتور ها انتقال میدهد، بنابر این شما باید برای به حرکت در آوردن اسکوتر برقی خود ابتدا به ژیروسکوپ ها زاویه بدهید تا اسکوتر به حرکت در آید.

اما چگونه؟

اسکوتر برقی این قابلیت را به شما میدهد که هنگامی که روی اسکوتر ایستاده اید با حرکات پا و بدن به اسکوتر زاویه داده و به حرکت در آیید.به این صورت که اگر شما پای خود را از پنجه به پایین فشار داده اسکوتر به جلو حرکت میکند و اگر پای خود را از پاشنه به پایین فشار داده اسکوتر به عقب حرکت میکند و یا ثابت روی اسکوتر بایستید و کل بدن خود را به جلو یا عقب حرکت داده که باز هم اسکوتر در این حالت به عقب و جلو حرکت میکند.

و در زمانی که شما میخواهید با اسکوتر برقی خود چرخش انجام دهید کافیست یک پا را از پنجه به پایین فشار داده و پای دیگر را از پاشنه به عقب فشار دهید که در این زمان اسکوتر برقی شما خواهد چرخید که این حرکت در جهت عوض کردن و چپ یا راست رفتن هم به همین صورت است.

اما سوالی که باقی مانده این است که اسکوتر برقی چگونه متوقف میشود؟

برای متوقف کردن اسکوتر برقی فقط کافیست که روی اسکوتر ثابت بایستید و حرکتی به جلو و عقب نداشته باشید، در این صورت اسکوتر تعادل شما را حفظ کرده و شما حرکتی با اسکوتر برقی خود نخواهید کرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *